Ankara Bosch-Demirdöküm ve Baymak Servisi

Bosch-Demirdöküm ve Baymak Servisi Ankara

7/24 Arayarak ulaşabileceğiniz telefon numaramız

0312 418 4007

 

 

kombi servisi Ankara
kombi servisi ankara

Ankara Bosch-Demirdöküm ve Baymak Tamiri Tamircisi

Ankara Bosch Demirdöküm Baymak Tamiri konusunda alanında deneyimli ve tecrübeli ustalar hizmet vermektedir. Kombi bakımı yaptırırken mutlaka petek temizliği ve tesisat temizliği de yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kombi bakımı yaptırıp petek temizliği ve tesisat temizliği yaptırmadığınız takdirde peteklerin ve tesisat borularının arasında bulunan tortu, pas, kireç, ve çamur peteklerinizin arasına girerek peteklerinizin yeteri oranda temiz ve hijyen olmamasına sebep olacaktır.

Ankara Bosch-Demirdöküm ve Baymak Tamir Ustası

Ustalarımız alanında deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Ayrıca özel eğitimli ustalar arasından seçilmiş yılların deneyimli ustalarıdır. Kombi bakımı yaparken her zaman siz müşterilerimizin bütçesini düşünerek hizmet vermekteyiz. Bizim önceliğimiz siz müşterilerimizin güvenini ve sevgisini kazanmaktır. Üstelik yaptığımız kombi bakımı ve tamirinde değiştiğimiz tüm parçalar 1 yıllık parça garantilidir. Ayrıca parçalarımız Türk Standartları Enstitisü belgelidir.

Ankara Bosch-Demirdöküm ve Baymak Servisi olarak alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü 24 saati arayarak servis kaydı oluşturabilir ayrıca müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Biz her zaman öncü firmalar arasında kalmayı ve başarılı olmayı  kendimize amaç edindik bu yüzden yıllardır en ön firmalar arasındayız.

Ankara Bosch-Demirdöküm ve Baymak Teknik Servisi

Ankara Bosch Demirdöküm ve Baymak Teknik Servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil sadece Bosh, Baymak Demirdöküm markası değil ayrıca Vaillant Kombi Teknik Servisi, Daikin Kombi Teknik Servisi, Alarko Kombi Teknik Servisi, E.C.A Kombi Teknik Servisi, Buderus Kombi Teknik Servisi, Ferroli Kombi Teknik Servisi, İmmergas Kombi Teknik Servisi, Ariston Kombi Teknik Servisi, Arçelik Kombi Teknik Servisi, Beko Kombi Teknik Servisi gibi birçok markanın teknik servis hizmetini vermekteyiz. Ayrıca sunmuş olduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil örneğin; Ankara Çamaşır Bulaşık Makinası Tamir Servisi hizmeti ve Sincan Etimesgut Arçelik Beyaz Eşya Servisi hizmeti de vermekteyiz. En uygun fiyat ile en kaliteli ustalar ile tanışmak istiyorsanız bizi yukarıda ki iletişim numaramız dan arayabilirsiniz.

 

Yorum yapın