Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Ankara

7/24 Arayarak Ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız

0312 580 1718

Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Ankara Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Ankara Halı Yıkama Fabrikası olarak Alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız hizmet vermektedir. Sadece Ankara da değil Ankara’nın birçok bölgesine halı yıkama servisi ve gezici araçlarımız mevcuttur. Halılarınız daha temiz ve parlaklığını yitirmeden ilk gün ki olsun istiyorsanız düşünmeden sizi Ankara Halı Yıkama Fabrikasını aramaya davet ediyoruz. Biz her zaman yıllarca yenilikçi, deneyimli ve işi bilen servis elemanları ile çalışmaktayız. Özellikle inatçı çıkmayan halı lekeleriniz de düşünmeden arayacağınız Ankara Halı yıkama Fabrikasını tavsiye ediyoruz.

Ankara Halı Yıkama Fiyatı Fiyatları

Ankara Halı Yıkama servisi olarak kaliteden ve hijyenden asla taviz vermeden siz müşterilerimizin konforunu ve cebini de düşünerek halı yıkama servisi hizmetini veriyoruz. Halılarınızı yıkarken özellikle kullandığımız ilaçlar hiçbir şekilde halınızda renk solması, renk kararması, renk gitmesine sebebiyet vermez. Aksine halılarınız daha parlak, daha göz alıcı ve daha temiz olacaktır. İnatçı kirleri bile söküp atar. Ayrıca yapmış olduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil bunlardan birine örnek verecek olursak; Pursaklar Halı Yıkama Fabrikası hizmeti de veriyoruz. Evimizi belkide en güzel daha canlı tutmasını görünmesini sağlayan halılardır. Halılar sayesinde evimiz daha göz alıcı ve daha parlak gösteren halılardır. Eğer ki halılarınızda inatçı kirler var ve ne kadarda çabalamanıza yıkamanıza rağmen çıkmıyorsa mesela pas lekesi, şarap lekesi, nar lekesi, vişne lekesi, halıların altında oluşan küfleşme, gibi birçok lekeyi kullandığımız ilaçlar en inatçı çıkmayan lekeleri bile söker atar.

Ankara Halı Yıkama Servisi

Ankara Halı Yıkama servisi olarak halılarınızda çıkmayan lekeleri öncelikle çıkartarak yerde eski usul çiteleyerek değil özel makinalarımız ile yıkıyor ve sonrasında kurutma işlemine geçiyoruz.Bizi haftanın 7 günü 24 saati arayarak servis elemanlarımıza ulaşabilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Cam Balkon Firmaları sayfasına da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın