Çati Tamiri Ankara

Çati Tamiri Ankara

0312 419 7677

Çati Tamiri Ankara
Çati Tamiri Ankara

Yaşam alanlarımız için oldukça önemli olan çatılarımızın tamir işlemleri oldukça önem gerektiren bir konudur. Biliyorsunuz çatı her yerde bulunan bir şey değildir. Kış ayının sert ve soğuk geçmiş olduğu bölgelerimiz de sıklık ile karşımıza çıkan bir yapı şeklidir. Örnek verecek olur isek sahil kesimlerin de çatılı ev bulmak oldukça zordur. Bu kesimler de genellik ile dam diye tabir edilen yapılar bulunmaktadır.

Çatı Tamiri Ankara’da hizmet sunmakta olan firmamız çatı tamir işlemlerini sorunsuz ve kaliteli bir şekil de yapmakta olan Çatı Tamiri olarak çatının bir kısmı veya tamamı tamir işlemlerini en kaliteli şekil de yapıyor ve siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına elimiz den gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek en iyi hizmeti sunabilmek adına en kalifiye elemanlarımız ile aynı gün içerisin de servis imkanı sunmakta olan firmamız randevu almanız halinde adresinize gelecektir ve en hızlı şekil de hizmetlerimizden fayda sağlayama imkanı bulabileceksiniz.

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma
Çatı Aktarma

Çatı Aktarma işlemi oldukça önem gerektiren bir işlemdir. Düzenli ve doğru yapılması gereken işlemleri arasın da yer almaktadır. Düzenli olarak aktarımı yapılmayan çatılar zaman ile çürümeye başlar ve taşıma özelliğini kaybeder. Çatı Aktarma yapılmadığı süre ayrıca aralar da küf, bakteri ve böcek gibi zararlı maddeler oluşur ve sağlıksız ortamı kendimiz hazırlamış oluruz.

Çatı Aktarma yapılmayan binalar da çatı eğimli olduğu için zaman ile kiremitler de çürüyecek ve binanız su almaya başlayacaktır. Bu durum da çatının ömrünün kısa olmasını sağlayacaktır. Sizler de sık sık çatı  yenileme durumuna geçmek istemiyorsanız şayet çatı aktarma işlemlerini düzenli yaptırmanız sizlerin her daim yararınıza olacaktır.

Çatı Yapımı

Tiler covering roof with new tile

Çatı Yapımı’da tıpkı Çatı Aktarma ve Çatı Tamiri kadar önemli konular arasın da yer almaktadır. Bilindiği gibi binalarımızı yaşam alanlarımızı yağmur dan kar veya rüzgardan koruyan en önemli etkendir çatılar. Yapımın da en çok ahşap malzeme kullanılan çatıların özen ve dikkatle yapılması gerekmektedir.

Çatıların kar ve rüzgara karşı dayanıklı olabilmesi için ayrıca yağmur ve kar sularını içeriye almaması için çatılara bağlantılı oluklar dan düzenli aktarılması ve oradan da dışarıya boşaltılması gereklidir. Çatı Yapımın da ayrıca eğim ve çeşitli şekiller de verilerek de görüntüsünü de güzel yapmaktayız. Böylece çatılar daha estetik gözükmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz daha kaliteli ve daha güzel çatılarınıza kavuşmak istiyorsanız şayet firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en kapsamlı şekil de hizmet imkanı sağlıyor ve sağladığımız hizmetin de en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Çatı İzolasyonu

Çatı İzolasyon
Çatı İzolasyon

Firmamız Çatı İzolasyonu yapmakta olup sizlere her konu da en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Çatı İzolasyon binalara su girmemesi adına ayrıca binalarımızı dış etkiye koruma amaçlı yapılan işlemler den bir tanesidir. Yalıtım da bizleri dış etkenler den korumaktadır.

Çatı İzolasyonu iki amaçlıdır hem su yalıtımın dan korur bizi hem de ısı yalıtımın dan korumaktadır. Yalıtım itibari ile binaya girmeyen sular oluk yardımı ile dışarı aktarılmaktadır. Çatı İzolasyonu ısı yalıtımı ise bizleri soğuktan ve rüzgar dan korur. Tüm bu işlemler ile alakalı her konu da bizleri arayabilir ve çatı hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz. Firmamız Ankara’nın önde gelen firmaların dan olup sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız sizlere çatı tamir, çatı aktarma, çatı izolasyon, çatı yapımı gibi konuların dışın da ayrıca oluk tamiri, oluk yapımı, mantolama gibi bir çok alanda da hizmet sağlıyor ve ücretsiz keşif hizmetleri için aradığınız gün gelerek sizlere bilgilendirme yapmaktadır.

Bizler firma olarak kendimize güven ve kaliteyi ilke edinmiş olup sizlere daima en iyi hizmeti verebilmek adına çalışıyor ve tamamen müşteri memnuniyeti amaçlı çalışmaktayız. Bizler firma olarak yaptığımız işin her daim arkasın da duruyoruz ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız.

Bizlere tüm işlemler için 0312 419 7677 numaralı hatlarımız dan her daim ulaşabilir ve her türlü bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın